Внимание, ще се отвори в нов прозорец. ПДФПечатЕ-мейл

Откриване на учебната 2016/2017 година - 15.09.2016 г. от 10 часа в задния двор на училището


Родителска среща за 1-ви и 5-ти клас на 12.09.2016 г. от 18:00 в класните стаи

Списък на учениците от 5 А клас

 

  1. Алекс Ангелов Ангелов
  2. Александрина Мариянова Белева
  3. Атанаска Йорданова Киркорова
  4. Божидар Стефанов Големански
  5. Валентин Генков Коев
  6. Венелина Пламенова Палийска
  7. Виктор Димитров Делирадев
  8. Виктория Лъчезарова Воденичарова
  9. Елица Марева Димитрова
  10. Иван Стоянов Зисов
  11. Ивилин Николаев Георгиев
  12. Йордан Светлозаров Атанасов
  13. Константин Ивов Дойчев
  14. Кристиян Здравков Пейчев
  15. Лора Димитрова Делирадева
  16. Любомир Петров Коев
  17. Мария Атанасова Димитрова
  18. Михаела Иванова Къндева
  19. Наталия Петртова Ванчева
  20. Силвия Димитрова Петлова
  21. Стилиян Радославов Илиев
  22. Стилян Стоянов Пидромов
  23. Таня Георгиева Генкова
  24. Християн Енчев Кауков

 

 

Класен ръководител: г-жа Надежда Чинкова

 

Списък на учениците от 5 Б клас

 

  1. Александър Викторов Христосков
  2. Ани Илиева Илиева
  3. Благослав Димитров Папазов
  4. Божидар Йорданов Стоянов
  5. Виктория Генко Чакърова
  6. Виктория Кирилова Янева
  7. Гергана Калинова Юрукова
  8. Диляна Маринова Стоева
  9. Емануил Костандинос Манциос
  10. Илиян Георгиев Иванов
  11. Йоана Гатева Андонова
  12. Калоян Петков Ботев
  13. Камен Петров Калчев
  14. Катерина Заркова Арабаджийска
  15. Лъчезар Никлаев Гарилов
  16. Марио Милков Каралилов
  17. Мария Веселинова Кръстева
  18. Мария Добромирова Илиева
  19. Михаил Димитров Пандов
  20. Ния Златева Иванова
  21. Пламена Георгиева Георгиева
  22. Станислав Станиславов Василев
  23. Христина Димитрова Георгиева
  24. Цветелин Ивайлов Начев

 

 

Класен ръководител: г-жа Мария Камбурова

 

Списък на учениците от 5 В клас

 

  1. Александър Дойчинов Николов
  2. Ангел Найденов Найденов
  3. Атанас Йовков Кантарски
  4. Атанас Трифонов Иванов
  5. Божидар Страхилов Петков
  6. Борис Георгиев Качев
  7. Виктория Иванова Марова
  8. Денко Диянов Добрев
  9. Иван Петков Господарски
  10. Иван Петров Вангелов
  11. Йоанна Иванова Пастърмаджиева
  12. Йордан Василев Костурков
  13. Йордан Георгиев Кавръков
  14. Катя Василева Богданова
  15. Константин Стоянов Танчев
  16. Костадин Каменов Костов
  17. Кристиян Василев Песах
  18. Кристиян Димитров Джуров
  19. Марина Борисова Борисова
  20. Никола Танев Бухалски
  21. Огнян Огнянов Лесов
  22. Пламен Иванов Даскалов
  23. Пламена Иванова Адърска
  24. Стоян Александров Славов
  25. Стоян Костадинов Костадинов

 

 

Класен ръководител: г-жа Лина Матева

 

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ПЪРВОКЛАСНИЦИ ПО ПАРАЛЕЛКИ

1-А КЛАС

КЛАСЕН РЪКОВОДИТЕЛ -ЕЛЕНА АТАНАСОВА

  1. Александра Дерлийска
  2. Анастасия Маневска
  3. Валерия Нягалова
  4. Васил Шейтанов
  5. Василена Костуркова
  6. Виктор Гаров
  7. Габриела Несторова
  8. Габриела Радкова
  9. Георги Георгиев

10.  Даниел Симеонов

11.  Даниел Велков

12.  Даниел Паков

13.  Елица Цветкова

14.  Кристиан Пеев

15.  Кристина Делинова

16.  Кристиян Патев

17.  Кристиян Велков

18.  Кристиян Ванчев

19.  Любомир Томов

20.  Mария Илиева

21.  Преслава Николова

22.  Теди Попова

23.  Юлия Йорданова

24.  Яна Акабалиева

 

 

 

 

1 Б КЛАС

КЛАСЕН РЪКОВОДИТЕЛ –НЕЛИ ГАЙДАРОВА

 

1.Александър   Ораков

2.Ангел  Петров

3.Божидара  Зашева

4.Валентин  Куртев

5.Валери  Велчев

6.Даная  Иванова

7.Калоян  Титов

8.Кристиян  Йовов

9.Мария  Василева

10.Мария  Береберова

11.Мартин  Пенев

12.Меглена  Аврамова

13.Михаил   Даков

14.Николай  Вачков

15.Петя  Карапенчева

16.Раис  Иванов

17.Рени  Калинова

18.Светослав  Пъджев

19.Симеон  Мавров

20.Станислав   Недялков

21.Стилиян  Тотев

22.Юлиан  Тилев

1- В КЛАС

КЛАСЕН РЪКОВОДИТЕЛ –РЕНИ ХРИСТОВА

 

  1. Ангел Михайлов
  2. Андриан Николов
  3. Атанаска Рангелова
  4. Бончо Димитров
  5. Василена Вълчева
  6. Галин Димитров
  7. Георги Бабачев
  8. Георги Чекерски
  9. Денислав Чолаков

10.  Десислава Киркова

11.  Димас Муратов

12.  Йоан Йорданов

13.  Камелия Кирова

14.  Мирослав Узунов

15.  Мирослав Баненски

16.  Михаил Ангелов

17.  Никол Седлачкова

18.  Сотир Сабер

19.  Стефан Семков

20.  Христо Апостолов

21.  Цветомир Цветков

22.  Цветомира Бакалова

 

 

 

 

 

 

 

 

1- Г КЛАС

КЛАСЕН РЪКОВОДИТЕЛ –НАДКА ЙОТОВСКА

 

  1. Александър Тренчев
  2. Андон Дончев
  3. Васил Каракашев
  4. Вихрен Димитров
  5. Дарина Христова
  6. Димитър Русев
  7. Ивет Димитрова
  8. Илиян Иванов
  9. Калин Димов

10.  Калин Теодосиев

11.  Лилана Пашева

12.  Мартин Митов

13.  Николета Калинова

14.  Николета Борисова

15.  Петър Мишев

16.  Румен Челик

17.  Светозара Стоянова

18.  Стефан Димов

19.  Теодор Димитров

20.  Тодор Палешников

21.  Христо Гитов

22.  Юсуф Мехмед

 

 

 

 

СОУ "Пейо Крачолов Яворов" - Пловдив обявява свободни места за записване в 4-ти клас за учебната 2016/2017 година с класен ръководител Донка Денизова.

 

ПРИЕМ СЛЕД ЗАВЪРШЕН 7 КЛАС:

ХУМАНИТАРЕН /БЕЛ/, АЕ – 12 СВОБОДНИ МЕСТА

ТЕХНОЛОГИЧЕН – ИТ С АЕ – 12 СВОБОДНИ МЕСТА

ПРИЕМ СЛЕД ЗАВЪРШЕН 8 КЛАС:

ТЕХНОЛОГИЧЕН – ИТ  – 9 СВОБОДНИ МЕСТА

 

ПРИЕМ НА УЧЕНИЦИ

СЛЕД ЗАВЪРШЕН VII КЛАС

► ЗАПИСВАНЕ НА ПРИЕТИТЕ УЧЕНИЦИ НА ТРЕТИ

ЕТАП НА КЛАСИРАНЕ – 18.07. – 19.07.2016 г.

Документи се подават

в кабинет № 19 на I етаж.  

РАБОТНО ВРЕМЕ: 8.00 – 18.00 ч.

ПРИЕМ НА УЧЕНИЦИ

СЛЕД ЗАВЪРШЕН VII КЛАС

► ПОПЪЛВАНЕ НА НЕЗАЕТИТЕ МЕСТА СЛЕД ТРЕТИ

ЕТАП НА КЛАСИРАНЕ И ЗАПИСВАНЕ

/от 22.07.2016 г. до 28.07.2016 г./

Документи се подават в канцеларията на II етаж.

РАБОТНО ВРЕМЕ: 8.00 – 17.00 ч.

 

ПРИЕМ СЛЕД ЗАВЪРШЕНО ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ

 

► ПОДАВАНЕ НА ДОКУМЕНТИ ЗА УЧАСТИЕ В ТРЕТИ

ЕТАП НА КЛАСИРАНЕ – 19.07.2016 г.

► ЗАПИСВАНЕ НА ПРИЕТИТЕ УЧЕНИЦИ НА ТРЕТИ

ЕТАП НА КЛАСИРАНЕ – 21.07.2016 г.

Документи се подават

в канцеларията на II етаж.

РАБОТНО ВРЕМЕ: 8.00 – 17.00 ч.

 

ПРИЕМ СЛЕД ЗАВЪРШЕНО ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ

► ПОПЪЛВАНЕ НА НЕЗАЕТИТЕ МЕСТА СЛЕД ТРЕТИ

ЕТАП НА КЛАСИРАНЕ И ЗАПИСВАНЕ

/от 26.07.2016 г. до 02.09.2016 г./

Документи се подават в канцеларията на II етаж.

РАБОТНО ВРЕМЕ: 8.00 – 17.00 ч.